antalya özel ders
 
 
 

Özel Ders Ofisi


  Her bireyin öğrenme şekli farklıdır. Özel dersin faydası özellikle bu noktada ortaya çıkmaktadır. Birebir ders doğru planlanıp doğru kişiden alındığında %100 başarı sağlanmaktadır. Öğrencinin sınıf ortamında sorabileceği sorular sınırlı olabilir ya da soru sormakta sıkıntı yaşayabilir. Anlamadığı bir konu olduğunda ona özel olarak konunun anlatılması mümkün olmayabilir. Birebir derste tüm bu sıkıntılar ortadan kalkmaktadır. Ayrıca sadece eksik olduğu konular üzerinde durularak zaten bildiği konularla da vakit kaybetmesi engellenmiş olur.
  Birebir olması, özel dersin dershanelerdeki ve okullardaki derslerden farklı kılan en büyük özelliktir. Dershanede ya da okulda ders anlatılırken aklınıza takılan konu ile ilgili bir soruyu sorma fırsatı bulamayabilirsiniz ama özel ders aldığınız öğretmeninize her an sorunuzu yöneltebilirsiniz. Yanlışlar anında düzeltilir ve eski konular hakkında hatırlatmalar yapılabilir.

Her öğrencinin kendine özgü düşünme ve öğrenme yeteneği vardır.
Her öğrencinin kendine özgü algılama zaman aralığı vardır.
Her öğrencinin kendine özgü öğretmeniyle uyum ritmi vardır.
Her öğrencinin kendine özgü soruları vardır.
Öğrenci derste anlamadığı bir kısmı, arkadaşlarının yanında sormak istemeyebilir.
Öğrenci kitlesel eğitim yerlerinde, öğretmenini değiştirme hakkına sahip değildir.
Öğretmenin öğrenci ile birebir diyalog kurma süresi, 20-30 kişilik sınıf ortamında maksimum 2-3 dakika iken, özel eğitim danışmanlığında bu süre, dersin tamamını kapsar.
 

Neden Antalya Özel Ders Ofisi?


  Her şeyden önce bir çok dershane zayıf öğrenciler için bir şey ifade etmiyor. Çünkü onlar derece gruplarının üzerine giderek reklamlarını yapma peşindeler. Tüm dershaneler için söylemiyoruz bunu ama bir çok dershanenin sistemi bu noktada odaklanmış durumda.
  Bu yüzden özellikle sayısal derslerde durumu zayıf bir öğrencinin dershaneye giderek başarılı olabilme şansı yok denecek kadar az.
  Antalya Ders Ofisi; Antalya da kendi ofis ortamında birebir öğrenci odaklı eğitim vermektedir. Birebir eğitim öğrencinin başarı oranını %80 kadar arttırmaktadır. Öğrenciye uygun method ve ders seçimi ile lise, ilköğretim, ve okul öncesi seviyeleri için okula takviye, SBS, ÖSS, YGS, LYS alanlarında Matematik, Fizik, Biyoloji, Geometri, Kimya, Türkçe Edebiyat, Felsefe, Tarih, Sosyal Bilgiler, Coğrafya özel dersi vermektedir.
   Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir millet henüz millet adını almak kabiliyetini kazanmamıştır. Ona basit bir kitle denir, millet denemez. Bir kitle millet olabilmek için mutlaka eğiticilere, öğretmenlere muhtaçtır.
( Mustafa Kemal Atatürk )

  Pratik, bütün öğretmenlerin en iyisidir Öğrenmek pahalıdır ama; bilmemek cok daha pahalı Eğitim kafayı geliştirmek demektir Belleği doldurmak değil.
( Mark Twain )

Planınız bir yıl içinse pirinç ekin, on yıl içinse ağaç dikin, yüz yıl için ise insanları eğitin
( Huang Che )